Logo Tasarım Hizmetleri

Bireysel Logo Tasarım

Digitasarim.net logo çalışmalarını hazırlarken dünya standartlarını göz önünde bulundurur bunun sonucu olarak logo'sunu teslim alan müşterilerimiz gerek matbaa baskılarında gerekse internet ortamında bir sorun yaşamaz en kaliteli ve nitelikli sonucu alır.

Hazırlanan logo, iki farklı formatta size sunulur, bunun sebebi matbaa baskılarındaki ve web ortamındaki format ve çözünürlük farkıdır, Digitasarim.net bu iki ortamı göz önünde bulundurarak en kaliteli sonucu alacağınız şekilde, iki farklı formatta logoları size teslim eder.

 

Kurumsal Logo Tasarımı

Kurumsal Kimlik kavramı, görsel-işitsel iletişim başta olmak üzere, çok boyutlu bir imaj çalışmasını anlatır. Bu çalışmanın amacı, kurumların tarihsel, kültürel, coğrafi kimliklerini, kuruluş amaçlarını ve ideallerini, ürün ve hizmetlerini, sektörel konumlarını, en az çabayla, en kısa zamanda ve etkili bir biçimde hedef kitleye aktarmaktır.

İyi Hazırlanmış Bir Görsel Kimliğin Faydaları

Markanızın özellikleri görsel hızda aktarılır. (dinamik, yenilikçi, kararlı, güçlü vb.)

Ürün ve hizmetlerinizin kalitesini kanıtlar.

Ürün ve hizmetlerin doğası ve sektörel konumlarını ilk görüşte iletir.

İlk görüşte rakiplerinizden ayrılmanızı sağlar.

Kurumsal Kimlik bazı dönemlerde yenilenmeye de ihtiyaç duyar. Firmanız, pazar gelişip değiştikçe "fark edilmek için" en etkili yol olarak görsel imajını değiştirmelidir.