Digitasarım Site  ® Analytics ile sitenizin tüm trafiğini tek bir yerden kontrol edebileceksiniz. Kullanmak için tek ihtiyacınız olan şey firmamızdan üye bilgilerinizi almak.  Üstelik tamamen ÜCRETSİZ , digitasarim seo çalışmalarından faydalanmak için bizi arayınız. Rakiplerinizden farklı olmanız bizim için önemlidir.

Site istatistiklerinizi izlemek için tıklayınız

Site istatistiklerinizi anahtar kelimelere göre kaç kişi ziyaret ettiğini hangi zaman aralığında ne kadar ziyaretçi aldığınızı görmenizi sağlıyoruz.

Siteniz ziyaretçilerine ait ekran çözünürlükleri, işletim sistemi, ziyaretçilerin cografi konumları, sayfanıza ziyaretlerin saatlere göre dağılımı, kullanmış oldukları tarayıcılara göre dağılımlarına ait ayrıntılara ulaşabilirsiz

Yapmış olduğunuz lisan ekleme değiştirme gibi uluslar arası site değişikliklerinden sayfanızın nasıl etkilendiğini takip edebilirsiniz.

istatistik-ulkelere-gore
Gün içinde hangi saat dilimlerinde daha fazla ziyaretçi sayfanızı ziyaret ettiğini kontrol edebilir. Reklam giderlerinizi bu ayrıntılara göre düzenleyebilirsiniz.


Ziyaretçilerin kullanmış olduğu tarayıcılara göre dağılımı takip edebilirsiniz.

İstediğiniz gün aralığına göre ziyaretçilerin istatistiğini takip edebilir. Bu istatistik işlemi gerçek zamanlı tutulup aynı ip den 1 gün içinde kullanılan bir çok giriş olsa bile bu sayı bir olarak tanımlanır.

Kullanılan anahtar kelimelere göre sitenize gelen ziyaretçi sayısının takibini yapabilirsiniz.

Tüm bu detaylardan sadece digitasarim firması müşterileri ücretsiz yararlanabilmektedir. Dilerse müşterilemiz bu raporları haftalık olarak pdf veya xml formatında bilgisayarlarına mail aracılığı ile otomatik gönderebilirler.